#9 تنظیمات عنوان و پیکربندی عمومی پلاگین دستگاه لیزر All in One SEO

حالا که ما پلاگین خرید دستگاه لیزر in One SEO رو نصب و فعال کردیم , دستگاه لیزر اجازه بدید به تنظیمات اون بپردازیم . ما می تونیم بر روی پلاگین All in One SEO در سایدبار کلیک کنیم تا فعالیت خودمون رو استارت کنیم . اینکار سبب می‌شه پیکربندی همگانی گشوده شن .

ممکنه درین قسمت خطایی در امر قابل ایندکس نبودن محتوا توسط موتورهای جستجو ملاحظه کنید . اگه چنین خطایی دستگاه لیزر مشاهده کردید به‌این معنیه که وردپرس دستگاه لیزر به موتورهای جستجو می گه وب سایت شما رو نادیده بگیرن . اگه در حال حاضر بر روی وب سایت آزمایشی فعالیت میکنید , فراوان خوب هست . اما اگه این تارنما , تارنما حساس دستگاه لیزر شماست باید اون رو خاموش فرمایید .

این گزینه مخالف چیزی هست که تلاش داریم درین عصر آموزشی انجام بدیم , می تونیم اینجا کلیک کنیم . شما می تونید از طریق بخش پیکربندی و آن گاه خواندن بدین بخش دسترسی داشته باشید . ما به سوی پایین اسکرول می‌کنیم و می‌بینیم که این گزینه تیک نخورده بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید و دستگاه لیزر به عمل خودتون ادامه بدید .

من می خوام این بنر رو کوچک خیس کنم . در حال حاضر به اون نیازی نداریم اکنون اجازه بدید تنظیمات رو چک کنیم . پیکربندی زیادی دستگاه لیزر در اینجا وجود داره اما اکنون می خوایم یک‌سری مورد دستگاه لیزر از اون رو تحلیل کنیم که برای ما حیاتی هستن .

آدرس های Canonical بسیار مفیدن و باید به طور پیش فرض شفاف باشن بعضا از وقت ها در وردپرس ممکنه محتوای یکسان از طریق نشانی های متفاوت نشون داده بشن . با تعریف نشانی های Canonical در‌این بخش گوگل متوجه می شه که کدام ورژن با اهمیت است , این گزینه از پنالتی محتوای تکراری هم توقف می کنه . اگه می خواید داده ها بیشتری درباره Canonical به دست آورید , می تونید این ویدئو که درباره Canonical است رو ملاحظه کنید . درباره اصطلاحات دیگری هم که درین دوره با اونا بازخورد می‌کنین و معنیش رو نمی‌دونین , می‌تونین به واژه و کلمه طومار دستگاه لیزر رجوع نمایید و اون واژه و کلمه یا این که عبارت رو جستجو فرمایید .

البته همین قدر بدونید که‌این تهیه و تنظیم اصولا با اهمیت است . این مورد Schema . org می باشد که سفارش میکنم اون رو روشن بزارید از لحاظ فنی میکرو داده هایی که در Schema . org بیان می شن HTML های رسمی نیستند . بنابراین اگر ورقه شما از روش تایید کننده اجرا بشه , اون رو تایید نخواهد کرد . اگه واقعا به کدهای معتبری نیاز دارید می تونید تیک این نصیب رو بردارید . البته من ترجیح می دم اطلاعات بیشتری به موتورهای کاوش بدم باز هم آیتم های دوچندان زیادی در این کاغذ وجود داره که توسعه یافته می‌باشند و عمده تارنما ها نیازی به تغییر و تحول این گزینه ها ندارن .

اجازه بدید محرمانه به بخش تیتر بزنیم , این بخش به ما اجازه می روستا طریق تولید عنا وین صفحه ها رو تنظیمات کنیم . افزونه اطلاعاتی رو تحت عنوان کاغذ ما طولانی تر می کنه و همین فرمان می تونه برای دستگاه لیزر دوچندان اثر گذار باشه . ما می بایست مطمئن شیم این آیتم فعاله و بعد به سایت خود بریم تا ببینیم پیشین از انجام هر کاری عنوان کاغذ ما چی هست .


این یکی‌از پست های وبلاگیه که ما در باب پای کدوتنبل نوشتیم . چنانچه در مرورگر کروم Ctrl + U رو بزنیم این عنوانیه که موتورهای کاوش می بینن و اون رو به کاربران در برگه نتایج جستجو نشان می دن . بدین ترتیب کاربران پای کدوتنبل و سپس اسم تارنما رو مشاهده خواهند کرد . ما می تونیم اطلاعات بیشتری به اون طولانی تر کنیم که برای دستگاه لیزر موتورهای جستجو و کاربرانمان اثرگذار میباشد .